Hakkımızda


İstoç Toptancı, 70 yıldır toptan ve perakende sektöründe olan Emniyet Ayna, bu alandaki tecrübesini, İstoçToptancı markası ile e-ticaret sektörüne aktarmıştır. Markalarla yapılan pazarlama aktiviteleri ile saatlik, günlük, haftalık ve yıllık kampanyalar yapılmaktadır. İstoçToptanci anlaşmalı bankalarla, müşterilerine ödemelerde büyük imkanlar sağlamaktadır. Sitemizde bulunan ürünler en iyi kalitede üretilmiş markalara aittir.

 

Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerin bulunduğu mağazamız, satış sonrası süreçte de memnuniyete önem verir. Kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkânı sunan İstoçToptanci, kargo ile ilgili herhangi bir sorunda hızlı çözümler üretir.

 

Yüzlerce ünlü markanın binlerce ürünü stoklarımızda mevcuttur. İnternet sitemizden yılın her günü 7/24 gönül rahatlığı ile sınırsız alışveriş yapabilirsiniz. ‘’Hızlı Kargo’’ hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Tüm ürünlerden kargo ücreti almıyoruz. Ödemelerinizi kredi kartı, banka havalesi, eft ya da teslimatta ödeme yolu ile yapabilirsiniz.

 

İstoçToptanci Sanal Mağazacılık, sahip olması gereken tüm kriterlerde faaliyet göstererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar. Tüm personelimize satış-pazarlama, e-ticaret, iş güvenliği ve sektör hakkında kendilerini geliştirebilmeleri için sürekli eğitim verilmektedir.

 

Hedeflerimiz

 

•    İstoçToptanci’nin sevilmesini ve güvenilmesini sağlamak. 
•    Bu sevgi ve güveni de çok uzun yıllar koruyabilmek. 
•    Mağazacılık ve E-Ticaret kanallarında kendimizi sürekli yenilemek ve dünya trendlerine ayak uydurmak. 
•    ‘’En iyi hizmet, en iyi kalite, en uygun fiyat’’ parolası ile faaliyet göstermek.
 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır